המייסדות

אפרת אלגרסי
מנכ״לית ומייסדת שותפה

מטיילת בעולם בו אני חיה וחוקרת אותו – בכל הרמות – הרוחנית, הנפשית והרגשית, המחשבתית וההתנהגותית.
ולמעשה, חוקרת ולומדת את מסע הריפוי האוניברסלי, אצלי לפני הכל, וממני החוצה, מאז ומתמיד.
כך, התפתחה אצלי ראייה עמוקה והבנה מקיפה של התנהגויות וכיווני חשיבה, של מהלכי שוק, יחד עם יכולת ניתוח מחושב, המולידים ראייה עתידית בתחומים שונים כגון: רפואה, כלכלה, סביבה, חברה ומהות.

העשייה שלי נובעת מאותה תמימות ילדית, שדרכה אני רואה את החיים, מתוך סקרנות הקיימת בי, ומתוך דמיון רחב, מההתרגשות האינסופית מפלא החיים, ומתוך האמונה שהכל אפשרי.

כיוצרת של רעיון ״הברבור האדום״, אני יודעת ומאמינה שכל אדם נושא עימו ידע ייחודי, אותו הוא צריך לחלוק עם העולם – דרך עצם קיומו ודרך הריפוי שלו. במודע ושלא במודע.
באופן אישי, אני מעודדת לפתח מודעות.
חשיפה ושיתוף של ידע זה, רק יביאו להתפתחות נוספת בעולם, וישחררו אותנו מסבל מיותר, ממחלות ומתקיעות.
כדי להסכים לראות את אותו ״ברבור אדום״, ייחודי שלך, וכדי להסכים לראות ברבורים אדומים באופן כללי, יש להסכים לקבל את מסע הריפוי הזה, מסע שמתחיל בהסכמה לקבל את אי הוודאות, את הלא נודע שטמון בריפוי המיוחל.

רזי הריפוי שלך, ידועים לך ורק לך, הרופאים שתפגוש בדרך הם משרתיך הנאמנים במסע שלך לגלות את סודות הריפוי.

 

 

 

אורלי בן לולו
ראש מחקר ופיתוח, ומייסדת שותפה

ההתמחות שלי ברפואה טבעית, לא נובעת מתוך לימודי תעודה שהביאה אותי לשם, אלא מתוך שליחות, להעלות לפני השטח ידע שקיים בעולם מאז ולתמיד, ולהנגיש אותו לכל מי שחפץ.
היכולת שבידע הזה היא לקצר תהליכים, להפחית סבל מיותר – לא סבל שהוא חלק מהטבע, כזה הנחוץ לנו על מנת להתפתח ,כדוגמת צמיחת שיניים, אלא כזה הנובע מחוסר איזון, שאנו יוצרים במו ידינו, כדוגמת חורים בשיניים – המפריע להתפתחות הטבעית שלנו.

האמונה שבי, ההתפעלות בכל רגע נתון מחוכמת הבריאה, ראייה המסתכלת מזווית אחרת על הדברים, וההבנה, שככל שנדע, נבין ונגלה יותר – כך נדע נבין ונגלה עד כמה אנחנו לא יודעים, לא מבינים ולא גילינו עדיין – כל אלו, הם המניעים אותי קדימה.

ניתנה לי הזכות להבין שקונפליקט הוא אם כל המחלות, לכן, ראשית כל ריפוי היא החלטה, רצון והתמדה, וקודמת לכך היא האמונה השלמה בדרך.

דילוג לתוכן