אז נתנו לה אנטיביוטיקה

חשוב לבחון היטב את הפתרון שמציעים לכם – האם מטפל בשורש הבעיה או רק בסימפטומים?

היא הגיעה עם כאבים חזקים בבטן התחתונה, כאלו, שלא מרפים לרגע.
"אמרו לי שזו דלקת במעי הגס. נתנו אנטיביוטיקה, ועוד אנטיביוטיקה, ועוד אחת – כבר יותר משנה וחצי שאני נוטלת אנטיביוטיקה מכל מיני סוגים, ובזמן האחרון אני משתמשת גם במשככי כאבים, כי הכאבים הפכו בלתי נסבלים. כמה הדלקת הזו יכולה להחזיק מעמד מול האנטיביוטיקה?" היא אמרה ביאוש.
"הרופאים לא ממש מבטיחים לי תוצאות", היא הוסיפה, "הם רק מגדילים את המינון בכל פעם, ומדי פעם מחליפים סוג כדור, והכאבים ממשיכים. כעת, הציעו לי ניתוח לכריתה חלקית של המעי הגס – מה עושים?"
המראה החזותי שלה הציג אדם חרד, חסר שקט פנימי, ותוך כדי אבחון התמונה התאמתה.
לא היה ספק שהיתה לה דלקת במעי הגס, אך גם לא היה ספק שחוסר השקט הפנימי שלה, הוא זה שמשפיע על מערכת העיכול, ויוצר את המצב הדלקתי.
עובדה חותכת לכך היא שבכל פעם שהשלווה הפנימית שלה הופרה – כאבי הבטן החמירו. אנטיביוטיקה או כריתה חלקית של המעי הגס לא יהוו פתרון במצב שכזה, להיפך. הם יפרו את האיזון הקיים בגוף ויגרמו להחמרה של המצב.
הפתרון נמצא באמצעות טיפול בדיקור, צמחי מרפא והכוונה תזונתית חדשה.
כאבי הבטן חלפו כלא היו, צמחי המרפא שיקמו את הנזק שנגרם בעקבות תקופה ממושכת כל כך של שימוש באנטיביוטיקה, והמעי הגס ניצל מכריתה חלקית.
נשמע מוזר ? מה קשור סנדוויץ' למצב הנפש? במקרה הספציפי הזה יש קשר הדוק, בדיוק כפי שהמצב הנפשי השפיע על המעיים, כך גם התזונה יכולה להשפיע על הנפש.

רפואה טבעית

לסיכום

לרוב, המצב הרפואי הקיים הוא רק תוצאה של חוסר איזון. חייבים למצוא את מקור הבעיה כדי שהפתרון יהיה פתרון אמיתי וקבוע ולא רק זמני.

שתפו אותנו ברשת