כמו בצמחים, כמו באדם - השלם גדול מסך חלקיו

הרבליזם, הרבולוגיה או רפואת צמחים, היא ענף מדעי העוסק בחקר הבוטני של צמחים לשימושים רפואיים במגוון רחב ואינסופי של בעיות רפואיות, פיסיות ורגשיות, אצל בני אדם. עדויות היסטוריות לגבי הרבולוגיה ורפואת צמחים לוקחות אותנו הרחק בזמן לתקופות עתיקות, ועל כן מפתיע לראות שבעשרות השנים האחרונות הפכה תורה מוכחת ועמוקה זו של הטבע למוטלת בספק.

הרבולוגיה הפכה לדבר שהוא לכאורה לא מדעי ונתפסה בציבור כתורה המשויכת לסבתות לא מלומדות עם "חושים מוזרים" או מילה נרדפת ל"הוקוס פוקוס". מבלי להיכנס לסיבות שהביאו לירידת קרנה של רפואה זו, ננסה להסביר בקצרה את המחקר הענף שאנחנו עוסקים בו, ואת המאמצים הלא פשוטים שלנו להחזיר עטרה ליושנה.

רינה, מטופלת בת 78, הגיעה לקליניקה עם סכרת שהחלה כסכרת הריונית לפני 45 שנה וטופלה בדרך הקונבנציונאלית, ולמרות זאת, לא הגיעה לאיזון. טיפול רציף באמצעות צמחים, בתהליך ממושך, וטיפולים נוספים בקליניקה בעיקר בדרך הליברה, הביאו לאיזון הגוף שבא לידי ביטוי בירידה ברמות הסוכר. להלן גרף תוצאות מעבדה של קופת חולים כללית, של מדד ה- a1c (סוכר תלת חודשי) משנת 2014 ועד היום שמראים יציבות וירידה מגמתית ברמות הסוכר

חדשות לבקרים אנו נתקלים בצמח תורן, כזה או אחר, שהופך להיות להיט ומשווק כתרופת פלא. זה המקום להגיד שכוחם של צמחים הוא גדול ואינסופי, אבל השימוש בהם צריך להיות זהיר ומקצועי. כמו בחיבור בין בני אדם, אדם יחיד יכול להגיע לתוצאות מסוימות, אבל באיחוד כוחות של אנשים בחיבור מדויק – התוצאות שתתקבלנה עשויות להיות יוצאות מגדר הרגיל. שנאמר, השלם גדול מסך חלקיו.

כך גם ברפואת הצמחים – לכל צמח בפני עצמו יש תכונות וסגולות ריפוי, אבל סוד ההצלחה טמון בפיענוח השילוב המדויק והייחודי של הצמחים. במרכז לרפואה טבעית, "ברבור אדום", אנו חוקרים את השפעתם של צמחים בשילובים ובמינונים מסוימים על מגוון רחב של מחלות ותופעות. אנו עומדים על יעילותם של הצמחים ופועלים ללא ליאות לאתר צמחים ייחודיים בעלי השפעה גדולה ששילובם בהרכבים מסוימים עשוי להניב תוצאות מדהימות.

תאמו פגישת אבחון

ליעוץ ומידע נוסף התקשרו ל- 03-6839277 או מלאו את הטופס.