המרכז לרפואה טבעית "ברבור אדום" הוא כתובת אחת למגוון פתרונות של רפואה טבעית אפקטיבית. רפואה משלימה ומקצועית אשר מתאימה לכל אחד ואחת.

אודות ״ברבור אדום״

המרכז לרפואה טבעית ברבור אדום הוא כתובת אחת לרפואה מותאמת, נדירה, מדויקת, מקצועית ואפקטיבית. רפואה טבעית המשתפת פעולה עם אלמנטים ברפואה הקונבנציונאלית, תוך הסתכלות שלא נראית לכל עין או שטרם נתגלתה.

בראש ובראשונה "ברבור אדום" הוא הבנה אחרת ותפיסת עולם. הגוף שלנו מצויד במנגנונים אפקטיביים של חיסון והגנה, שלעתים מאבדים את הכיוון וצריך לדעת איך לגרום להם לחזור לפעול ואיך להניע אותם לבצע מלאכתם. במרכז לרפואה טבעית "ברבור אדום" אנחנו משתמשים בקיים אך עושים זאת בגישה אחרת ובראייה שונה.

אם תרצו, יוצאים מהקופסא ומהמסגרות המוכרות ושואפים להביא את המטופלים שלנו להרמוניה בין גוף לנפש ולמקום אמיתי של אורח חיים בריא בר קיימא בשגרת החיים הנוכחית.

אנו משלבים טיפולים טבעיים ממגוון תחומים ומתודולוגיות לרבות הרבולוגיה, אפיתרפיה, ארומתרפיה, רפלקסולוגיה, ליברה, דיקור, נטורופתיה, תזונה ועוד. אנו מתמחים באבחון וטיפול במניפה רחבה של בעיות רפואיות לכל חתכי האוכלוסייה: תינוקות, ילדים, בני נוער ומבוגרים.

שיטת הטיפול

שיטת הטיפול ב"ברבור אדום" כוללת אבחון מקצועי, תכשירים טבעיים, תזונה נכונה וטכניקות מהעולמות השונים של הרפואה הטבעית. התכשירים והמשחות שלנו נרקחים בקפידה, עשויים בהרכבים ייחודיים ובמינונים מדויקים מצמחי מרפא וחומרים טהורים וטבעיים בלבד, באיכות הטובה ביותר. העבודה והמוצרים שלנו הם אמנות ללא פשרות.

רפואה מותאמת אישית

ב"ברבור אדום" הרפואה היא רפואה מותאמת אישית. אנו שמים דגש רב על הבנת שורש הבעיה הרפואית והתאמת טיפול שמתמקד במקור ולא בסימפטומים. זאת מתוך תפיסה לפיה גוף האדם מצויד במנגנוני הגנה וחיסון שיש לדעת כיצד להפעילם במצבים של חוסר איזון (כאשר לכל גוף יש את הסיבות שלו לצאת מאיזון ואת הדרך הפרטית שלו לחזור לאיזון שאבד).

מעל הכל "ברבור אדום" הוא מרכז רפואי שמטרתו להוציא את האמת ברפואה הטבעית אל האור

הטיפולים שאנו מציעים מקפלים בחובם טכניקות שונות של רפואה טבעית תוך שיתוף פעולה עם גורמים ברפואה הקונבנציונאלית. זאת על מנת להרכיב לכל מטופל ומטופלת פתרון מותאם אישית. בין אם המטופל זקוק להכוונה התנהגותית, בין אם לסיוע רפואי משלים ובין אם למעטפת כוללת. בתוכנית הטיפול אנו מתייחסים לכל ההיבטים הרלבנטיים לרבות מצב בריאותי, מצב רגשי, מצב קוגניטיבי, גיל, סגנון חיים, עבודה, משפחה, תפקוד יומיומי ועוד.

הצוות שלנו

מאחורי המרכז לרפואה טבעית "ברבור אדום" עומדות אורלי בן לולו, בעלת תואר ד"ר PH.D בנטורופתיה וניסיון של למעלה מ-25 שנה ברפואה טבעית, לרבות פיתוחים והמצאות, ואפרת אלגרסי, בעלת M.A במדעי החברה וניסיון עשיר של עשרות שנים בייעוץ אסטרטגי, יזמות וחדשנות במערכת הציבורית והעסקית.

ביחד, אורלי ואפרת שמו לעצמן למטרה לשתף, לחקור, להסביר, לטפל ולהביא שפה ושיח חדשני. שיח המשלב חדש וישן ומציג אלטרנטיבות ויצירות מופת שנראות מסובכות לכל עין אבל כשהקשר נפרם הפתרון פשוט להפליא ו״איך לא חשבו על זה קודם?״. ביחד עם אורלי ואפרת, במרכז לרפואה טבעית "ברבור אדום" ממתין לכם צוות שלם שצמח ביחד עמנו לאורך כל הדרך.

תאמו פגישת אבחון

ליעוץ ומידע נוסף התקשרו ל: 03-683-9277 או 052-362-3049