ליברה

ליברה היא שיטת טיפול חדשנית, לא סטנדרטית ופורצת דרך בתחום האורתופדי. זוהי שיטת טיפול אשר איננה פולשנית, לא מכאיבה ועדינה מאד. תודות לכך היא מצד אחד לא מסכנת את המטופל כלל ובו זמנית מטפלת במצבים קיצוניים שקשים מאד לטיפול סטנדרטי.

במרכז לרפואה טבעית, "ברבור אדום", קיבלנו את השיטה מד"ר דניאל גולד, אשר המציאה את הליברה. במסגרת המחקר והפיתוח שלנו, עמלנו רבות על פיתוח והרחבת השימוש בליברה. הן בנפרד והן בשיתוף פעולה עם ד"ר גולד. אורלי בן לולו, הסמכות המקצועית הראשית ב"ברבור אדום", משמשת כיום גם כמורה לליברה ושותפה בכך להכשרת הדור הבא של המטפלים בתחום.

ליברה נכנסת לתמונה במצבים בהם הפתרון היחיד הוא שיכוך כאב. היא נותנת מענה ופיתרון למצב הקיים כך שבניגוד לכל השיטות המקובלות, הליברה, בסוף תהליך הטיפול, מאפשרת למטופל לחזור למסלול חיים שגרתי. זאת מבלי להידרש לטיפולים פולשניים כלשהם וללא צורך במשככי כאבים. המטופל מקבל הנחיה התנהגותית וארגז כלים המאפשרים לו לא להיות תלוי בטיפול כלשהי לכל חייו.

מלבד הטיפול האורתופדי המקומי, ליברה מאפשרת גם אבחון וטיפול במצבים עקיפים שמקורם, מסתבר, בחוסר איזון של עמוד השדרה. למשל, בעיות פוריות אשר נובעות מחוסר איזון בגב התחתון (ולא ממקור הורמונאלי), כאבים במפרקי הידיים הנגרמים בגין חוסר איזון בחוליות הצוואר (ולא בשל בעיה מקומית של האצבע), לחצים בבית החזה שהינם תוצאה של חוסר איזון בגב העליון (ולא בעקבות בעיות בלב או בקיבה) וכן הלאה.

כיום, משמשת הליברה ככלי לאבחון וטיפול במצבים אורתופדיים, רגשיים, מנטליים ופיסיים, הנגרמים כתוצאה מחוסר איזון בעמוד השדרה. השיטה נחקרת באופן תדיר וממשיכה להתפתח בקצב מרשים.

תאמו פגישת אבחון

ליעוץ ומידע נוסף התקשרו ל- 03-6839277 או מלאו את הטופס.